Deze training wordt verzorgd door Ubel met als doel meer kennis verkrijgen op het gebied van stoom en de daarbij behorende appendages. In deel 2 wordt aandacht besteed aan druk en temperatuurregelingen, warmtewisselaars in relatie tot druk en condensaatafvoer. Tijdens deze training wordt u in theorie bijgepraat over de struikelblokken die een optimaal functionerende installatie in de weg staan.
Stoomtechniek: deel 2
Resultaat
Tijdens deze training wordt u in theorie bijgepraat over de struikelblokken die een optimaal functionerende installatie in de weg staan.
Over deze training
Deze training wordt verzorgd door onze dochteronderneming Ubel. In deel 2 wordt aandacht besteed aan druk en temperatuurregelingen, warmtewisselaars in relatie tot druk en condensaatafvoer. De volgende onderwerpen worden behandeld:
- Drukregeling voor stoom.
- Temperatuurregelingen voor stoom.
- Warmtewisselaars en de daarbij horende appendages.
- Toepassen van condensaatpompen.
- Het juist afvoeren van condensaat uit warmtewisselaars.
Na het afronden van de training ontvangt u een certificaat van deelname.
In het kort
Uw achtergrond:
- U wilt graag uw theoretische basiskennis verbeteren en op de hoogte blijven van de laatste ontwikkelingen op het gebied van stoomtechniek.
Voor wie:
De training is geschikt voor installateurs of medewerkers van een installatiebedrijf, adviesbureau of technische dienst die zich bezighouden met engineering en/of onderhoudszaken.
Duur:
1 dag(en)
Maximaal aantal deelnemers:
16 deelnemers
Investering:
€ 99,- per persoon
Deze pagina is met zorg samengesteld. Toch kan het voorkomen dat informatie niet volledig, up-to-date of onjuist is. Technische Unie kan in dat geval niet verantwoordelijk worden gesteld voor schade of kosten die hieruit voortvloeien. Wij verwijzen u naar de algemene voorwaarden en de opleidingsvoorwaarden op deze website.