
Nieuw van LIT by Cardi: GU10-spots en keukenarmaturen
Nieuw van LIT by Cardi: GU10-spots en keukenarmaturen
Door Technische Unie
03 november 2025
Nieuwe producten ontwikkelen gebeurt niet zomaar. Er wordt geluisterd naar de klant en er wordt gekeken naar wat er echt nodig is. Thijs Fernhout, Brand Manager bij Technische Unie: “Voor LIT by Cardi betekent dat armaturen met multi colour en multi lumen opties. Eén product voor meerdere toepassingen. Dat maakt het werk een stuk eenvoudiger en efficiënter."
Slim licht voor keuken en kast
Het nieuwe keukenarmatuur van LIT by Cardi is ontworpen voor plekken waar extra licht welkom is. Met een strak design en eenvoudige montage onder keukenkastjes of in kleding- en schakelkasten is het een praktische en stijlvolle oplossing. Er zijn drie lengtes beschikbaar, 30, 60 en 120 cm, zodat er altijd een passende variant is. De lichtkleur stel je zelf in, met keuze uit 3000K, 3500K of 4000K. Zo kan het licht koel en helder zijn tijdens het koken of juist wat warmer voor een meer sfeervolle uitstraling. Met een lichtopbrengst van 1890 lumen biedt het armatuur ruim voldoende helderheid. En met het meegeleverde koppelsnoer zijn meerdere armaturen eenvoudig aan elkaar te verbinden.
GU10-spot voor elke sfeer
De GU10-spot vormt een praktische uitbreiding op het bestaande aanbod van downlights. De spot is beschikbaar in twee varianten, met een lichtopbrengst van 230 of 345 lumen. Beide zijn dimbaar, waardoor de lichtsterkte moeiteloos aangepast kan worden aan het moment. Daarnaast is er keuze uit drie kleurtemperaturen: 2700K voor warm licht, 3000K als neutrale middenweg of 4000K voor functionele helderheid. Met een levensduur van 25.000 uur draagt de spot bij aan een energiezuinige en langdurige installatie.


