De ontvangst-module RBE bestond al een hele tijd. Nu is ze op zo’n manier vernieuwd dat ze mits het toevoegen van een Connect-module als operatieve toegangscontrole module fungeert.
Kant-en-klare mini-toegangscontrole RBE van CAME
Vernieuwd, flexibel en gebruiksklaar
De RBE is een ontvang-module die voordien of voor handzenders, of voor badges of voor codeklavieren beschikbaar was. Nu kunnen deze drie gecombineerd worden, én kunnen er zo direct vier automatisaties beheerd worden. Van innovatie gesproken.
Dankzij de aansluiting voor 8 BUS accessoires, 4 in- en 4 outputs, een inbregrepen klok en de compatibiliteit met de CAME Key, is deze nieuwe RBE een kant-en-klare toegangscontrole geworden.
Totale controle en overzicht
Het systeem werkt op het CAME Connect systeem dat beheer op afstand voor de installateur, en bediening op afstand voor de eindklant, mogelijk maakt.
De installateur kan bovendien zenders, transponderkaarten en toegangscodes vooraf configureren op dit platform, zonder fysiek bij de klant te hoeven gaan.
Vereenvoudigde installatie
De RBE is met behuizing op een DIN-rail te monteren en kan zo in enkele seconden direct op de muur bevestigd worden. Is dat om bepaalde redenen toch niet mogelijk, dan is een traditionele montage met schroeven en pluggen nog steeds beschikbaar. De vernieuwde behuizing heeft een speciale groef aan de achterkant om de doorvoer van de antennekabel te vergemakkelijken.
Niet alleen voor CAME-aandrijvingen
Dankzij het ingebouwde besturingssysteem, kan de RBE ontvangst-module zowel gebruikt worden voor het aansturen van hek- en poortaandrijvingen, als voor het aan- en uitzetten van elektrische sloten, verlichting en meer.
Een grote plus voor de installateur: dankzij een auto-discovery-functie kunnen de aangesloten aandrijvingen automatisch geconfigureerd worden. Geen nood, dankzij een speciaal wachtwoord is dit enkel voor de installateur mogelijk en kunnen er geen onvoorziene wijzigingen gebeuren.
Integratie met Quick & Easy Access
De CAME “Quick & Easy Access” is een toegangscontrole module voor eenvoudig beheer van accommodatie-verhuur. De nieuwe RBE is hier helemaal compatibel mee. Dit maakt het mogelijk om toegangscodes voor gasten automatisch te genereren en te communiceren.
Dankzij een automatisch opgestelde e-mail kan de gast een persoonlijke toegangscode kiezen, deze code geeft enkel toegang tijdens de periode van verhuur.
Dit is de oplossing bij uitstek voor B&B’s, campings, magazijnen of kleine hotels waar geen personeel ter plaatse is om de gasten te verwelkomen en de toegang te verlenen. Alles gebeurt autonoom en helemaal beveiligd.
RBE, mini-toegangscontrole
Door de vernieuwingen van de bestaande RBE, is de nieuwe versie ontwikkeld tot een klein toegangscontrole systeem. Dankzij de auto-configuratie van codes, badges én zenders kunnen verschillende aandrijvingen beheerd en bediend worden.
Voor grotere toegangscontrole systemen, is er nog altijd het ACS01 systeem.