SOLAR-ELECTRICAL 2

Technische Unie
6 oktober 2022
author-image

De module Solar-Electrical 2 is het vervolg op de module Solar-Electrical I en vormt de tweede module van de opleiding Monteur onder Dak

Resultaat

U leert waarom alle elektrotechnische zaken rondom PV op een bepaalde manier aangelegd moeten worden. 

Over de module Solar-Electrical 2

Solar Electrical II behandelt onder andere:

  • Uitgangspunten NEN- en IEC-normen en Netcode Elektriciteit
  • Optimaal benutten van een hoofdaansluiting
  • Stroomstelsels en foutbeveiliging met of zonder aardlekschakelaar
  • Kortsluitvastheid overstroombeveiliging
  • Specifieke eisen aan DC-lastscheiders, -connectoren en -toestellen
  • Geschiktheid van bestaande verdeelinrichting bij parallelle stroombronnen
  • Bliksembeveiliging, brandrisico’s en veelvoorkomende storingen

De module Solar-Electrical 2 maakt samen met de modules Solar-Electrical 1 en Solar-Inspection deel uit van de opleiding Monteur onder Dak. De modules zijn ook los te volgen.

Certificaat

Na het volgen van deze losse module ontvangt u een certificaat van deelname. Er is geen examen. Wilt u voldoen aan één van de vereisten voor de InstallQ erkenningsregeling voor Zonnepanelen, kijkt u dan in onze opleidingswijzer [link] welke opleidingsroute u het best past.

In het kort:  
Voor wie: Installateurs die zelfstandig een zonnepanelen-installatie willen aansluiten en realiseren. Om deze module succesvol te doorlopen heeft u de module Solar-Electrical 1 gevolgd. 
Duur: 1 dag
Maximum aantal deelnemers: 10 deelnemers
Investering:  € 550,-

Deze pagina is met zorg samengesteld. Toch kan het voorkomen dat informatie niet volledig, up-to-date of onjuist is. Technische Unie kan in dat geval niet verantwoordelijk worden gesteld voor schade of kosten die hieruit voortvloeien. Wij verwijzen u naar de algemene voorwaarden en de opleidingsvoorwaarden op deze website.